Каталог
Корзина пуста
Корзина пуста
Оформить
0
Shopping Cart

Украинская литература 5 класс pc

Платформа: Персональный Компьютер
Разработчик: Сорока Білобока
Издатель: Сорока Білобока
Жанр: Детские обучающие программы
Язык: Украинский
Количество игроков: 1
Возраст: +3
Тип упаковки: Jewel 
Дата выхода: 2007 г.

 

Артикул: 3658
Наличие: Отсутствует
41грн

Украинская литература 5 класс pc

Украинская литература 5 класс pc - Це мультимедійна христоматія української літератури для 5 класу.

Ви мабуть вже подружилися із книжкою наймудрішим, найвірнішим другом. Пропонуємо продовжити Вам мандрівку у захоплюючий світ художнього слова і прослухати оповідання, вірші, казки, легенди, які вивчаються програмово в курсі української літератури у 5 класі. Разом з героями пропонованих творів Ви перенесетесь в інші епохи, радітимете і переборюватимете труднощі.

За власним бажанням Ви зможете самостійно прочитати ці твори у вікні програми. Усі тексти творів, подані у цьому диску, відповідають Програмі з української літератури для 5 класу.

Комп'ютерна програма допоможе Вам навчитись виразно читати художні тексти, підвищить рівень володіння українською літературною мовою, сприятиме у написанні диктантів та переказів.

Рекомендовано використовувати цей диск вчителям української літератури, батькам, учням, усім, хто цікавиться художньою літературою.

Крім комп'ютера, диск украинская литература 5 класс можна використовувати для прослуховування на будь-якому МР3-програвачі.

Если Вы хотите увидеть полный перечень имеющихся у нас самых новых лицензионных обучающих игр на компьютер pc для школьников и дошкольного возраста от разработчиков, которые выпустили самые захватывающие, современные развивающие видеоигры детям или купить игры для ПК, нажмите на ссылку! Желаем, Вам, насладится приятными товарами в нашем интернет-магазине.