Каталог
Корзина пуста
Корзина пуста
Оформить
0
Shopping Cart

Skylanders Spyros Adventure Hex

Платформа: PlayStation, Xbox, 3ds, Wii, ПК
Разработчик: Toys For Bob
Издатель: Activision
Жанр: Для детей
Серия: Skylanders Spyros
Возраст: +6

 

Артикул: 814
Наличие: В наличии
287грн
Количество:
Нашли дешевле?

Skylanders Spyros Adventure Hex

Skylanders Spyros Adventure Hex - з фігуркою Hex Ваша дитина відкриє для себе нову главу і новий шматочок безмежного світу Скайлендс. Купити інші skylanders фігурки для starter pack skylanders

Нові Spyros Adventure фігурки персонажі для гри Skylanders можна купити дешево в Україні і в Києві оформивши замовлення на сайті.

Skylanders Spyros Adventure знову перезавантажує серію "Spyro". Ви візьмете на себе роль могутнього Майстри порталів (Portal Master), який може контролювати більше 30 різних персонажів, включаючи всіма улюбленого фіолетового дракончика Спайро. Кожен з героїв - захисник одного з таємничих світів, проте злісний Майстер порталів, відомий по імені Каос, витягнув їх в наш світ, і тепер вони перетворені в іграшки.

Особливості Skylanders Spyros Adventure Hex:

Помістивши іграшку одного з героїв на спеціальний "портал", гравець отримує можливість відправитися з ним у віртуальну подорож по фантастичним землям, борючись з грізними створіннями, збираючи скарби і вирішуючи захоплюючі загадки. Все це заради порятунку їх світів.

Skylanders Spyros Adventure є те, що дані про прокачування героя зберігаються не на ігрової консолі, а прямо в його фігурці. Це дозволяє легко взяти дані про свого персонажа до одного, і проходити завдання в кооперативному режимі або звести своїх персонажів в поєдинку.

Фігурки-персонажі мультиплатформенні і підходять для всіх консолей: PS3, Xbox 360, 3DS, Wii, а так само для PC.

Характеристики Skylanders Spyros Adventure Hex:

Давним-давно Гекс була талановитою і могутньої чарівницею, що спустилася в глибини підземного світу, щоб кинути виклик повсталому з могили короля-дракону на ім'я Мелфор. Кілька разів він намагався взяти її в полон, щоб опанувати її секретами, але в підсумку Гекс перемогла дракона і повернулася на поверхню. І все ж це випробування назавжди змінило її: Hex мимоволі поповнила ряди нежиті. Після цієї трансформації багато хто почав підозрювати, що вона використовує свою могутню магію для якісь темних справ, але Еон вірить їй і вважає одним з найбільш цінних союзників Скайлендеров.

Сила: 70
Захист: 70
Спритність: 40
Удача: 50

Увага!
Для активації персонажів необхідна наявність стартового комплекту Skylanders Spyros Adventure.